-7%
GBO universele inbouwdimmer 20 - 500 Watt
Artikelnummer: 101440 Overzicht
GBO universele inbouwdimmer 20 - 500 Watt
| Technische informatie : | |
| Artikel : | universele inbouwdimmer |
| Uitvoering : | phase - aansnijding |
| Vermogen: | 20 - 500 VA / Watt |
| Regelaar : | draaiknop soft-rasterend 4 (+ verloop >6 mm) mm as |
| Aansluitspanning : | 230 Volt AC 50/60Hz |
| Zekering : | Traag 2,0 Ampère 5 x 20 mm |
| Toepassing : | standaard enkele inbouwdoos |
| Aansluiting: | schroef 1 - 2,5 mm² |
| Geschikt voor : | voor gloei- en halogeenlampen en halogeenlampen met trafo en dimbare LED lampen |
| Artikelnummer : | 101440 |
| EAN : | 4012096393016 |
| Bijzonderheden : | Instelbare minimum helderheid druk wisselschakelaar thermische beveiliging radio ontstoord VDE-keur |


