-20%
Philips 6823P theaterlamp GY9.5 650 Watt
Artikelnummer: 6823P Overzicht
Philips 6823P theaterlamp GY9.5 650 Watt
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Theaterlamp |
| Uitvoering voet: | GY9.5 |
| Vermogen : | 650 Watt |
| Spanning : | 230 Volt |
| Dimbaar : | Ja |
| ANSI - code : | GCK - GCT |
| LIF - code : | T/27 (T/26) |
| Gebruiksstand : | Universeel (vrij) |
| Kleurtemperatuur : | 3050K |
| Lichtstroom : | 1450 Lumen |
| Levensduur : | 180 uur |
| Ballonafwerking : | Helder |
| Afmetingen gloeidraad : | 11 x 13 mm |
| Vorm gloeidraad : | Dubbel Filament |
| Kneeptemperatuur : | 500 °C |
Artikelcode : | 18454225 |
| EAN : | 8711500184542 |

