-20%
Osram 64686 projectielamp GY9.5 650 Watt
Artikelnummer: 64686 Overzicht
Osram 64686 Projectielamp GY9.5 650 Watt
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Theaterlamp |
| Uitvoering voet: | GY9.5 |
| Vermogen : | 650 Watt |
| Spanning : | 230 Volt |
| Dimbaar : | Ja |
| ANSI - code : | DYR |
| LIF - code : | A1/233 |
| Gebruiksstand : | Universeel (vrij) |
| Kleurtemperatuur : | 33200K |
| Lichtstroom : | 16500 Lumen |
| Levensduur : | 50 uur |
| Ballonafwerking : | Helder |
| Afmetingen : | 21 x 64 mm |
| Vorm gloeidraad : | Dubbel Filament |
| Kneeptemperatuur : | 500 °C |
Artikelcode : | 098498 |
| EAN : | 4052899158269 |

