-14%
EGB waterdicht LED armatuur met lamp 1 x 18 Watt IP65
Artikelnummer: 694250 Overzicht
EGB waterdicht LED armatuur inclusief lamp 1 x 18 Watt IP65
| Technische informatie : | |
| Artikel : | montagebalk WD |
| Uitvoering : | Kunststof, slahvast IK08 |
| Vermogen : | 1 x 18 Watt LED |
| Spanning : | 230 Volt |
| Dimbaar : | Nee |
| Kleurtemperatuur : | 4000K |
| Lichtstroom : | 1800 Lumen |
| Bescherming : | IP65 |
| lampafwerking : | T8 |
| Afmetingen : | 64 b x 60 h x 1275 mm |
| Temperatuur bereik : | min 20 - plus 35°C |
| Remplace buislamp : | 1 x 18 Watt |
| Stralingshoek : | 120° |
Artikelcode : | 694250 |
| EAN : | 4066541001865 |


