-13%
GBO plafondkap cylinder chroom
Artikelnummer: 603135 Overzicht
GBO plafondkap cylindervorm chroom
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Plafondkap |
| Uitvoering : | Cylindervorm |
| Geschikt voor : | pendel 10 mm |
| Afmeting : | ø 63 x 60 mm |
| Bijzonderheden : | stelring Ø 10 mm |
| Bevestiginging : | schroef |
| Artikelcode : | 2810.6263.0010.3302 |
| EAN : | 4027236028970 |
| Keurmerk(en) : | geen |



