-13%
GBO plafondkap Vlaams model messing gepolijst
Artikelnummer: 603140 Overzicht
GBO plafondkap Vlaams model messing gepolijst
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Plafondkap |
| Uitvoering : | Vlaams model |
| Geschikt voor : | pendel 10 mm |
| Afmeting : | ø 91x 60 mm |
| Bijzonderheden : | stelring Ø 10 mm |
| Bevestiginging : | schroef |
| Artikelcode : | 2810.9061.0010.3103 |
| EAN : | 4027236028987 |
| Keurmerk(en) : | geen |




