-22%
GBO nippelplaatje M10 x 1 messing
Artikelnummer: 601600 Overzicht
GBO nippelplaatje M10 x 1 messing Ø 26 x 1,5 mm
| Technische informatie : | |
| Artikel : | nippelplaatje |
| Uitvoering : | 3 schoefgaten |
| Opening : | ø 10 mm |
| Afmeting : | ø 65 x 1.5 mm |
| Bijzonderheden : | draadeind 8 mm |
| Artikelcode : | 1930.2610.0202.3101 |
| EAN : | 4027236028796 |
| Keurmerk(en) : | geen |


