-12%
Corodex kelderarmatuur 60 Watt E27 IPX7 3/8" gasdraad
Artikelnummer: 2230698GS Overzicht
Corodex kelderarmatuur geschikt voor draadeind 3/8" gasdraad
lampvermogen 1 x 60 Watt
Uitlopen, levering op aanvraag.
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Kabelarmatuur |
| Uitvoering : | draadeind 3/8" gasdraad |
| Fitting : | E27 |
| Vermogen : | 60 Watt o.b.v. gloeilamp |
| Kleur : | Grijs |
| Bescherming: | IPX7 |
| Afmetingen ø x l : | 65 x 95 mm |
| Aantal invoeren : | 1 x 3/8" gasdraad |
| Geschikt voor : | Gloeilamp, spaarlamp, LED lamp |
| Bijzonderheden : | |
| Energy klasse : | |
| Artikelcode : | 2230698GS |
| EAN : | 8714919000212 |







