-11%
GBO lamphouder enkel R7s steatiet per set
Artikelnummer: 609535 Overzicht
GBO steatiet lamphouder R7s enkel geschikt voor hoogvolt halogeen- en gasontladingslampen.
verpakking set à 2 stuks
| Technische informatie : | |
| Artikel : | LED / halogeenfitting |
| Uitvoering : | steatiet |
| Temperatuur : | 250° C |
| Aansluitsnoer : | ja |
| Lengte snoer : | 22 cm Teflon |
| Hoogte : | 43 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Breedte : | 25 mm |
| EAN : | 9003372886747 |


