-20%
GBO inbouw wipschakelaar 1 polig wit controle rood
Artikelnummer: 057420 Overzicht
GBO inbouw wipschakelaar 1 polig wit
met controle lamp rood en met faston aansluiting
| Technische informatie : | |
| Artikel : | wipschakelaar wit |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | 30 x 11 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 16 Ampère |
| Functie : | 1 polig |
| Aansluiting : | faston 6.3 x 0.8 mm |
| Bijzonderheden : | controle rood / T 125°C |
| Artikelcode : | 057420 |
| EAN : | 4011644002493 |
| Keurmerk(en) : | - |


