-10%
GBO inbouw wipschakelaar 2 polig zwart + controle rood & 0-1 IP65
Artikelnummer: 057575 Overzicht
GBO inbouw wipschakelaar 2 polig met controle rood & 0-1
met faston aansluiting, spatwaterdicht IP65
| Technische informatie : | |
| Artikel : | wipschakelaar zwart |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | 30 x 22 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 16 Ampère |
| Functie : | 2 polig |
| Aansluiting : | faston 6.3 x 0.8 mm |
| Bijzonderheden : | indicatie rood & 0-1 / T 120°C / IP65 |
| Artikelcode : | 057575 |
| EAN : | 4011644005807 |
| Keurmerk(en) : | - |

