-20%
GBO standaard marine kogel ovenlamp G45 mat 15 Watt E27 300°C
Artikelnummer: A08162 Overzicht
GBO standaard marine kogel ovenlamp G45 mat 15 Watt E27 300°C DB
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Standaard marine kogellamp |
| Uitvoering : | mat 300°C ovenlamp |
| Lamphouder : | E27 |
| Spanning: | 235 Volt |
| Vermogen : | 15 Watt |
| Lichtsterkte : | 90 Lumen |
| Energie label : | E |
| Afmetingen: | 45 x 72 mm |
| Brandduur : | 1500 uur |
| Dimbaar: | ja |
| Artikelcode: | 419951034 |
| EAN: | 871839051741 |
| Verpakking: | 1 stuks |
| Opmerkingen: | C-5A RC |

