-17%
GBO Ring ø 28 mm voor halogeen of LED fitting G9
Artikelnummer: G00217 Overzicht
GBO ring voor halogeen of LED fitting G9
Passend op fittingen G00202 en 609460
| Technische informatie : | |
| Artikel : | LED / halogeenfitting |
| Uitvoering : | Steatiet |
| Temperatuur : | 250°C |
| Aansluitsnoer : | nee |
| Lengte snoer : | 0 cm |
| Soort snoer : | - |
| Vorm : | rond 28 mm |
| Artikel: | G00217 |
| EAN : | 024133 Ghiera |





