-6%
Fermaluce muurlamp type Syntax geschikt voor S14D lampen kleur zwart
Artikelnummer: APL1310S14D Overzicht

Fermaluce wandlamp gemaakt met Syntax® fitting is geschikt voor lampen met een S14d fitting.
De geschikte lampen hiervoor zijn leverbaar in 30- en 50 cm lengte en in diverse uitvoeringen zoals helder, opaal etc.
Syntax® is een wereldwijd exclusief Creative-Cables, ontworpen door studio RLON.
Wordt geleverd zonder lamp!
| Technische informatie : | |
| EAN : | 8057730908771 |
| Bescherming : | IP20 |
| certificaat : | CE |
| Kleur : | Zwart |
| Materiaal : | Thermoplast |
| Hoogte : | 27 mm |
| Breedte : | 120 mm |
| Lengte : | 51 mm |
| Lampvoet | S14d (1 pins) |
| Voltage | 220-240 Volt |
| Fabrikant | Creative-Cables |
| Herkomst : | Made in italy |







