-11%
GBO plafondkap kogelvorm messing gepolijst
Artikelnummer: 603110 Overzicht
GBO plafondkap kogelvorm messing gepolijst
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Plafondkap |
| Uitvoering : | Kogelvorm |
| Geschikt voor : | pendel 10 mm |
| Afmeting : | ø 100 x 56 mm |
| Bijzonderheden : | stelring Ø 10 mm |
| Bevestiginging : | schroef |
| Artikelcode : | 420-09 messing |
| EAN : | 9003372882398 |
| Keurmerk(en) : | geen |



