-11%
GBO plafondkap kogelvorm mat nikkel
Artikelnummer: 603120 Overzicht
GBO plafondkap kogelvorm mat nikkel
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Plafondkap |
| Uitvoering : | Kogelvorm |
| Geschikt voor : | pendel 10 mm |
| Afmeting : | ø 100 x 56 mm |
| Bijzonderheden : | stelring Ø 10 mm |
| Bevestiginging : | schroef |
| Artikelcode : | 420-88 mat nikkel |
| EAN : | 9003372917588 |
| Keurmerk(en) : | geen |





