-11%
GBO plafondkap Vlaams model chroom
Artikelnummer: 603145 Overzicht
GBO plafondkap Vlaams model chroom
| Technische informatie : | |
| Artikel : | Plafondkap |
| Uitvoering : | Vlaams model |
| Geschikt voor : | pendel 10 mm |
| Afmeting : | ø 100 x 56 mm |
| Bijzonderheden : | stelring Ø 10 mm |
| Bevestiginging : | schroef |
| Artikelcode : | 2810.9061.0010.3102 |
| EAN : | 4027236028994 |
| Keurmerk(en) : | geen |



