-14%
GBO inbouw wipschakelaar 1 polig zwart + controle rood
Artikelnummer: 057625 Overzicht
GBO inbouw wipschakelaar 1 polig zwart
met controlelamp rood en met faston aansluiting
| Technische informatie : | |
| Artikel : | wipschakelaar zwart |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | 19 x 13 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 10 Ampère |
| Functie : | 1 polig |
| Aansluiting : | faston 4.8 x0.8 mm |
| Bijzonderheden : | controlelamp rood 0-1 / T 125°C |
| Artikelcode : | 3631-813.22 |
| EAN : | - |
| Keurmerk(en) : | - |

