-25%
GBO inbouw wipschakelaar 1 polig wit 0-1
Artikelnummer: 057415 Overzicht
GBO inbouw wipschakelaar 1 polig wit met faston aansluiting
| Technische informatie : | |
| Artikel : | wipschakelaar wit |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | 30 x 11 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 16 Ampère |
| Functie : | 1 polig |
| Aansluiting : | faston 6.3 x 0.8 mm |
| Bijzonderheden : | 0-1 indicatie / T 125°C |
| Artikelcode : | 057415 |
| EAN : | 4011644002479 |
| Keurmerk(en) : | - |




