-13%
GBO inbouw wipschakelaar 2 polig zwart + controle rood 0-1
Artikelnummer: 057605 Overzicht
GBO inbouw wipschakelaar 2 polig zwart
met controlelamp rood en met faston aansluiting
| Technische informatie : | |
| Artikel : | wipschakelaar zwart |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | 19 x 22 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 10 Ampère |
| Functie : | 1 polig |
| Aansluiting : | faston 4.8 x0.8 mm |
| Bijzonderheden : | controlelamp rood 0-1 / T 105°C |
| Artikelcode : | 057605 |
| EAN : | 4011644006958 |
| Keurmerk(en) : | - |

