-14%
GBO inbouw wipschakelaar 2 polig wit + controle rood 0-1
Artikelnummer: 057435 Overzicht
GBO inbouw wipschakelaar 2 polig wit
met controlelamp rood en met faston aansluiting
| Technische informatie : | |
| Artikel : | wipschakelaar wit |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | 30 x 22 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 16 Ampère |
| Functie : | 2 polig |
| Aansluiting : | faston 6.3 x0.8 mm |
| Bijzonderheden : | controlelamp rood 0-1 / T 125°C |
| Artikelcode : | 057435 |
| EAN : | 4011644002561 |
| Keurmerk(en) : | - |


