GBO inbouw wipschakelaar 1 polig zwart + controle rood
Artikelnummer: 057330 Overzicht
GBO inbouw wipschakelaar rond 1 polig
met controle rood en met faston aansluiting
| Technische informatie : | |
| Artikel : | wipschakelaar zwart |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | ø 20 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 10 Ampère |
| Functie : | 1 polig |
| Aansluiting : | faston 4.8 x 0.8 mm |
| Bijzonderheden : | indicatie rood / T 85°C |
| Artikelcode : | 3630-813.22 |
| EAN : | 4011644006996 |
| Keurmerk(en) : | - |

