-9%
GBO inbouw drukschakelaar 1 polig zwart + controle rood IP65
Artikelnummer: 057570 Overzicht
GBO inbouw drukschakelaar rond 1 polig stof- en spatwaterdicht IP65 met rubberafdichting,
met controle lamp rood en met faston aansluiting 6.3 x 0.8 mm
| Technische informatie : | |
| Artikel : | drukschakelaar zwart |
| Uitvoering : | inbouw |
| Afmetingen : | ø 25 mm materiaaldikte 0.7-2.5 mm |
| Spanning : | 250 Volt |
| Vermogen : | 16 Ampère |
| Functie : | 1 polig |
| Aansluiting : | faston 6.3 x 0.8 mm |
| Bijzonderheden : | indicatie rood / T 125°C |
| Artikelcode : | 057570 |
| EAN : | 4011644004060 |
| Keurmerk(en) : | - |

